Вільний Роумінг для Бізнесу.

По замовчуванню Роумінг відключений та активується лише по зверненню і за умови відключення мобільного інтернету.

  Місце перебування:
Дзвінки(Вхідні та вихідні)Мобільний ІнтернетSMS-повідомлення(Вихідні)
  Тарифна зона №130 хв за 60 грн в день користування200 Мб за 80 грн в день користування25 SMS за 25 грн в день користування
  Тарифна зона №220 хв за 80 грн в день користування200 Мб за 80 грн в день користування25 SMS за 25 грн в день користування

Тарифна зона №1: Албанія, Австрія, Бельгія, Болгарія, Білорусь, Великобританія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Киргизстан, Кіпр, Канада, Латвія, Литва, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина,Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Словенія, Словаччина, Таджикистан, США, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Шрі-Ланка, Швеція Хорватія, Чехія, Чорногорія.

Тарифна зона №2: Австралія, Азербайджан, Алжир, Бангладеш, Боснія і Герцеговина, Бразилія, В'єтнам, Гонконг, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Індонезія, Іран, Ірак, Ісландія, Камбоджа, Катар, Китай, Корея, Ліхтенштейн, Люксембург, Макао, Македонія, Малайзія, Марокко, Мексика, Монголія, Нова Зеландія, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Південно-Африканська Республіка, Саудівська Аравія, Сінгапур, Сербія, Тайвань, Танзанія, Таїланд, Туніс, Філіппіни, Швейцарія.

*106*2*2# - перевірка використаних хвилин, мегабайтів та SMS.

Додаткова інформація
Плата за роумінг-послуги стягується в першу секунду першого за день роумінгового дзвінка, відправлення SMS або з моменту користування Мобільним Інтернетом. Ви платите лише за ті дні, коли телефонуєте чи приймаєте дзвінок, надсилаєте SMS або користуєтесь Мобільним Інтернетом. Якщо протягом дня користування цими послугами не було – плата за пакети не стягується.

Корисна інформація

Перед від’їздом за кордон

Здійснення дзвінка

Налаштування телефону в роумінгу

Принципи тарифікації