Інтернет-пакети

Якщо у Вас немає безкоштовного інтернету взагалі або не вистачає безкоштовних мегабайтів, то є можливість підключити Інтернет-пакети, які за щомісячну абонентну плату передбачають певну кількість мегабайтів, а саме:
250 мб - 20грн/міс
500 мб - 35грн/міс
1000 мб - 60грн/міс
5000 мб - 85грн/міс
10000 мб - 160грн/міс
20000 мб - 266грн/міс

Роумінг

Часто подорожуєте за кордон? Не зручно кожен раз купувати картки іноземних операторів? Потрібно бути на зв'язку саме з вашим постійним номером та лякають величезні ціни на роумінг? Тепер це не проблема! Маючи наш корпоративний номер ви можете користуватись нашою пропозицією для дзвінків з-за кордону!

Детальніше

Ексклюзивний номер

Обирайте гарний номер телефону, який легко запам’ятовується. Вартість номеру залежить від набору цифр та їхньої послідовності. Сплачується лише разовий платіж при купівлі самого номеру. Ціновий діапазон починається від 300грн.

Знижки на SMS-повідомлення -50% або -70%

Відтепер абоненти корпорації мають можливість суттєво економити на відправленні текстовий повідомлень. Якщо Ви багато та часто відправляєте текстові повідомлення - то це саме для Вас. За абонентську плату 3,19 або 7,44 гривень на місяць, Ви отримуєте відповідно знижку 50% або 70% на вихідні SMS-повідомлення у кількості 500 штук щомісяця.

«Сім-пара»

«СІМ-пара» - це унікальна послуга, що надає можливість одночасно користуватися двома SIM-картами з одним абонентським номером та однаковим набором послуг мобільного зв’язку.
Детальніше

Інтернет СІМ пара

Дає можливість одночасно користуватися мобільним телефоном і пристроєм доступу в Інтернет з єдиного абонентського номера та рахунку. Одну СІМ-карту можна використовувати в телефоні, а іншу — в планшеті, ноутбуці або модемі.
Детальніше

Улюблені країни

Із послугою «Улюблені Країни» Ви маєте можливість телефонувати за кордон Вашим діловим партнерам та друзям за дуже вигідними тарифами! Переваги послуги:
- Немає обов'язкової абонентської плати! Оплачуйте лише за підключення послуги, а потім тільки коли телефонуєте!
- Можливість обирати від однієї до п'яти країн для дзвінків у напрямках, яким Ви віддаєте перевагу;
- Вартість дзвінка знижено в рази!
- Необмежена кількість хвилин з фіксованою платою за з'єднання;
- Послуга має необмежений термін дії.

Детальніше

Комфортний перехід

Безкоштовно активуйте послугу «Комфортний перехід» і легко переходьте зі старого номера «Київстар» чи іншого мобільного оператора України на новий номер «Київстар», не хвилюючись про те, що хтось не зможе додзвонитися на Ваш старий номер.

Приклади використання:
- Побоюєтесь, що друзі не зможуть додзвонитися на Ваш старий номер, якщо Ви зміните його?
- Ви змінили номер телефону та не сповістили всіх своїх друзів та знайомих про новий номер?

Детальніше

Міграція

Міграція - це послуга, яка дозволяє перейти з тарифних планів DJUICE та передплаченого зв’язку на бізнес тарифи та умови обслуговування для бізнес-абонентів.

При міграції зберігається:
- мобільний номер
- підключені послуги (якщо вони доступні на новому тарифному плані)

Детальніше

Перереєстрація

Послуга «Перереєстрація номера» дозволяє переоформити існуючий абонентський номер контрактної форми обсулговування на Корпорацію.

При міграції зберігається:
- мобільний номер
- підключені послуги (якщо вони доступні на новому тарифному плані)
Зверніть увагу, Перереєстрація номера надається винятково за згодою існуючого абонента.

Детальніше